KONST / Litografier / Färglitografier 7954298
nr 795 4298
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografier, 2 st. Roland Svensson (1910-2003), 46/100, signerade, 17x12 + 12x17
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 december 2012
kl 19:33:06
29/11 19:19:24
300 kr
3/12 19:04:02
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson